O firmie

Firma Handlowo-Usługowa PAPAK została założona w lutym 1991 r.
Od 30 lat dostarczamy na lokalny rynek opakowania oraz inne produkty z naszego asortymentu.
Ofertę produktów sukcesywnie poszerzamy, aby móc świadczyć kompleksowe zaopatrzenie i pomóc oszczędzać czas naszych kontrahentów na zbędnym poszukiwaniu potrzebnego towaru w kilku miejscach. Dodatkowo realizujemy wysyłki kurierskie do dowolnego punktu w Polsce.

Krótka historia firmy

Pierwsza siedziba firmy była zlokalizowana na os. Kolorowym w Krakowie – Nowej Hucie.

 

Nasza działalność rozpoczęła się od sprzedaży opakowań. Przez lata wyrobiliśmy sobie niemałe doświadczenie w tej branży. Następnie zaczęliśmy wprowadzać do obrotu artykuły biurowe. Ciężka praca naszej załogi umocniła pozycję firmy na rynku, co pozwoliło na dalsze poszerzanie asortymentu zgodnie z potrzebami klientów. Magazyn na os. Kolorowym był już jednak zbyt ciasny, gdyż firma cały czas się rozrastała. Sytuacja wymusiła na nas przeprowadzkę.

 

W 2002 r. przenieśliśmy hurtownię do obecnej siedziby mieszczącej się w Krakowie przy ul. Makuszyńskiego 26A.

 

Większość prac remontowych w budynku wykonaliśmy własnymi siłami. Wsłuchując się w potrzeby naszych kontrahentów poszerzaliśmy sprzedaż o kolejne produkty z zakresu artykułów biurowych, higienicznych, gospodarczych oraz środków czystości.

 

Aktualnie do dyspozycji naszych klientów udostępniamy dwie sale sprzedażowe, dział sprzedaży, w którym umieszczone są kasy oraz parking na posesji.

 

Rodzaje produktów dostępnych w asortymencie oraz zakres świadczonych usług można sprawdzić w naszej ofercie.