Dane kontaktowe

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie – Nowej Hucie. Ze względu na to, że naszej hurtowni nie widać z głównej ulicy informujemy, że wjazd na posesję znajduje się pomiędzy myjnią samochodową, a stacją paliw Moya. Potrzebujesz opieki przedstawiciela handlowego? Dane kontaktowe znajdziesz poniżej. Możesz również skontaktować się z nami używając formularza kontaktowego, który jest po prawej stronie. Zapraszamy do współpracy.

Telefon

12 643-34-33
608 617 549

Adres email

kontakt@papak.com.pl

Adres

ul. Makuszyńskiego 26a
31-752 Kraków

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) w celu:

  Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych osobowych jest Krzysztof Smolik, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Krzysztof Smolik Firma Handlowo-Usługowa PAPAK, z siedzibą w Krakowie, pod adresem ul. Makuszyńskiego 26a, 31-752 Kraków NIP: 6780055958, REGON: 350118070.

  Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami

  Potrzebujesz pomocy przedstawiciela handlowego? Zwróć się bezpośrednio do niego. Na mapach zostały zaznaczone tereny działania poszczególnych przedstawicieli. Masz firmę poza obszarem ich działania? To nic, napisz na nasz ogólny mail - kontakt@papak.com.pl - lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Twoją sprawą zajmie się koordynator i jeżeli będzie taka potrzeba, przydzieli Ci opiekuna handlowego.

  Małgorzata

  marketing4@papak.com.pl

  537-454-767

  Danuta

  marketing3@papak.com.pl

  696-435-622