Pracownik magazynu – oferta pracy

Hurtownia opakowań PAPAK znajdująca się przy ul. Makuszyńskiego 26A zatrudni osobę do obsługi magazynu.

Główne zadania na stanowisku pracy:
– przyjmowanie i rozładunek dostaw oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją (np. fakturami),
– wykładanie towaru na salę i frontowanie go,
– kontrolowanie terminów przydatności produktów,
– przygotowywanie i pakowanie zamówionego towaru do wyjazdu,
– pomoc klientom w doborze oraz odnajdywaniu produktów,
– utrzymywanie porządku w magazynie,
– informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów,
– etykietowanie towaru.

Praca jednozmianowa w pełnym wymiarze godzin (tj. pn.-pt. od 7:00 do 15:00 lub od 9:00 do 17:00 oraz co druga sobota od 8:00 do 13:00).

Wymagania:
– umiejętność pracy w zespole,
– zdolności techniczne, np. obsługa wózków paletowych,
– dokładność w wykonywaniu obowiązków,
– swoboda w prostych obliczeniach matematycznych,
– podzielność uwagi, łatwość wykonywania kilku rzeczy jednocześnie,
– dobra pamięć,
– samodzielność w organizowaniu sobie stanowiska pracy,
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy pracę w przyjaznym zespole i w miłej atmosferze, swobodę pracy, możliwość wpływania na udoskonalenia w firmie, stałe i terminowe wynagrodzenie.

Praca na pełen etat, umowa o pracę – najpierw okres próbny 3 miesiące. Wynagrodzenie podczas okresu próbnego – 2300 zł netto (na rękę). Po okresie próbnym 2500 zł z późniejszymi możliwymi podwyżkami w zależności od nabytego podczas pracy doświadczenia oraz stażu pracy.

Szukamy osoby do zespołu, na stałe. Nie jest to oferta pracy na wakacje.

W naszej organizacji cenimy różnorodność. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od płci czy pochodzenia etnicznego, do składania swoich aplikacji. Na ich podstawie umówimy się z wybranymi kandydatami na rozmowę rekrutacyjną.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o „Wysłanie wniosku” przez nasz fanpage na Facebook’u lub wysłanie CV na adres e-mail: papak.krakow@gmail.com wraz z kilkoma zdaniami o sobie.